KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15328067
nr 1532 8067
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Blandteknik, 3 st, På tårtpapper. Signerade, bladets mått: 29x17 cm, yttermått inklusive ram: 36x24 cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:38:47
1.000 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr